Home SOSYAL SORUMLULUK

SOSYAL SORUMLULUK

Logo

ERGENLİK DÖNEMİNDEKİ GENÇ KIZLARI GÜÇLENDİRME PROGRAMI

Kızlar Atakta ergenlik dönemindeki genç kızları güçlendirme projesi,12-18 yaş grubundaki genç kızların spor, doğa ve takım çalışmaları ile zihinsel ve fiziki kapasitelerini arttırarak güçlenmelerini sağlama amacıyla yola çıkan bir sürdürülebilir sosyal dönüşüm projesidir. Yüksek motivasyonlu, kendine güvenen, cesaretli ve girişimci genç kızları topluma kazandırmak en önemli hedefidir.

http://kizlaratakta.org/kizlar-atakta/

https://www.instagram.com/kizlaratakta/

Wings For Life omurilik felçlileri için yapılan bilimsel çalışmalar yararına düzenlenen harika bir koşuydu.Destek veren tüm bağışçılarıma teşekkür ederim.

7 Mayıs 2017

6 Mayıs 2016

1 Ekim 2016

Asics Çeşme Weekend Run ÇESAL (Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvanseverler Derneği) yararına düzenlenen harika bir hafta sonu koşu ile yüzme yarışı.

3 Ekim 2015

Asics Çeşme Weekend Run ÇESAL (Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvanseverler Derneği) yararına düzenlenen harika bir hafta sonu koşu yarışıydı.

44 ülkeden 1230 yabancı ,toplamda 6.000 sporcunun katıldığı organizasyona   katılmak inanılmaz keyifliydi.

5 Mart 2017

1 Mart 2015

15 Kasım 2014

İstanbul’da iki kıta arasında ki en büyük koşu yarışına en genci 15, diğer en genci 🙂 56  yaşında olan öğrencilerimiz ve antrenörüm Çağan Er ile  bu yarışa Türk Kanser Derneği adına,meme kanseri farkındalığı için  katılmak çok değerliydi.