Home DİDEM KARA HABERLER Mutluluğun Resmi 2016 Eylül Türkiye Serbest Dalış Kupası

Mutluluğun Resmi 2016 Eylül Türkiye Serbest Dalış Kupası

Mutluluğun Resmi 2016 Eylül Türkiye Serbest Dalış Kupası
0
0

2015’teki Şampiyona’da 15 metreye dalarken, 2016 Eylül’de sadece 1 ay hazırlanarak, plastik diye tabir edilen Stratos marka sualtı hokeyi paletlerim ile 40 metreye dalmanın mutluluğunu çizen Abidin resmim solda. Fotoğraf için tek kişilik dev kadro Onur Çam’a (Goshots) teşekkür ederim.

 

 

Mutluluğun resmi diyorum çünkü elimden geleni yaptığıma inandığım bu yarışmada neden 41 metre dalamadım diye hiç üzülmemiştim aksine belki de şampiyonada ki en mutlu kişiydim.

Suda benden sonra yarışmaya devam edecek arkadaşlara da saygı duymak amacı ile bağıramasamda aslında o minik beyaz tag ile dipten aldığımdan beri yukarı çıkana kadar sessiz çığlıklar attık diyebilirim. Jarse 3mm elbise ve plastik paletle dalıp bir de su yüzüne protokol tamamlayarak çıkabilmiş olmamı sağlayan tek şey “anda kalmam“dı.

 

Acaba kim kaç metreye daldı,acaba bana mı bakıyorlar,acaba yanlış birşey yapar mıyım dediğim her noktada hata yapacağımı biliyordum ve bu yüzden acabalarımı bir kenara bırakıp ne yapmam gerektiğine olabildiğince sakin bir şekilde odaklandım.

Türkiye Serbest Dalış Kupası boyunca bana  ekibime Kaş’ta konaklama sponsorluğunu üstlenen,evimizi aratmayan huzuru ,konforu ve güleryüzü ile  Saylam Suits ‘e , harika masajları ile her antrenman sonrası paletlerin ve derinliğin üzerimdeki stresini alan, ertesi gün ki antrenmana devam edebilmemi sağlayan  Spa Marin ‘e teşekkür ederim.  7-10 Eylül 2017’de ki Türkiye Serbest Dalış Şampiyonası‘nda  yine Kaş’ta görüşmek üzere.

LEAVE YOUR COMMENT

Sayfayı sevdin mi? O zaman daha sık görüşelim mi :)