Home İŞ BİRLİĞİ

İŞ BİRLİĞİ

Öne Çıkan Gönderilerde Yer Alabilirsiniz : Web sayfasında kontrolüm dışı reklam ile öne çıkan yazılara izin vermemekteyim.Ancak gerçekten yaptığım sporlara yada okuyucu kitleme uygun,farklı bir ürün yada hizmetiniz var ise bunu ön plana çıkaran yazılar yazarak sizin yazılarımda yer almanızı sağlamaktayım.

Ürün Yada Hizmetinizin Yorumunu Yazmamı İsteyebilirsiniz : 400-800 kelimelik,ürün yada hizmetinize sosyal medyalarda link ataması içeren yorumlardır. Satış-pazarlama tekniklerini içeren bir alt yapı ile amaç,fayda ve teknik bilgi verici yorumlar yazmaktayım.

Takip ve Okur Hediyesi : Okuyucu ve izleyici kitlesinin eğlenceli bir anlayışla ürün ve hizmetleri deneyebilmesi için takip ve okur hediyesi vermeyi yada indirim kodları yayınlamayı seviyorum. Ürün ve hizmetlerin en güzel tanıtılması onları hediye vererek de olmaktadır.

Eğitim Toplantısı Sponsoru: Beslenme ve kas iskelet sistemi sağlığı yada spor alanında nish gruplara verdiğim eğitimler ile ürününüz örtüşüyor ise bu eğitimlere sponsor olabilirsiniz.

Banner Reklamları : Daha çok kişi tarafından görülmek mi istiyorsunuz banner ad alanlarını,başlıkları veya spesifik sayfaları,yan barlardaki bazı alanları bu amaçla kullanmaktayım.

Samimi,sportmen ve sağlıklı beslenmeye önem veren bir gözle seyahat bölgenizi,otel,restoran kafe yada işletmenizi tanıtmak mı istiyorsanız bazı gezilerimin dönemsel sponsorluklarını, samimi bir dille tanıtmak amacıyla,iş birliğini belirtmek şartı ile kabul etmekteyim.

Takipçilerime  acroyoga , antrenman görselleri yada sosyal hayatımın içerisinde en kullanışlı şekilde gösterebildiğim ürün ve hizmetlerin promosyonunu Instagram,Twitter, Facebook , YouTube ve Google+ olmak üzere sosyal medyada tanıtacak bir paket sunabiliyorum.

Ürünlerinizi moda çekimi olarak farklı bir perspektifle sunmak istiyorsanız,su altı çekimleri ile farklı tanıtımlar oluşturabilirim. Su altı çekimleri için İstanbul,İzmir ve Dubai’de havuz çekimleri, İzmir Çeşme’de de deniz çekimleri dizayn edilmektedir.