Home KOŞU Haydi Koşamayanlar İçin Koşalım İzmir
0

Haydi Koşamayanlar İçin Koşalım İzmir

0
0

Wings for Life World Run: Koşamayanlar İçin Koşmak
Her şey Moskova havaalanında aktarma beklerken ortaya çıkan basit ama ilgi çekici bir fikirle başlamış. Tüm dünyayı koşturmak nasıl olurdu acaba : Herkes, dünyanın dört bir yanında, aynı gün, aynı saatte koşsa?  Devasa ölçekli bir yarış ve sona kalan tek bir koşucu.Bir  Dünya koşusu  demişler ve bu projeyi gerçekleştirmişler. Sensörlerle donatılmış yakalama aracı, koşucuları yakalamak için tasarlanmış ve bitiş çizgisinin ta kendisi olmuş.

Didem Kara Wings For Lİfe Koruncuk VakfıYerkürenin dört bir yanındaki koşucuları koşamayanlar için koşturan Wings For Life Dünya’nın her yerinde aynı anda start alıyor ve yarışmada koşan her bir insan,katılım ücreti ile omurilik zedelenmelerinin tedavi edilebilmesi için araştırmaları yaptığı katkı ile bir adım daha ileriye taşıyor.

Tek bir bitiş çizgisi var o da arabaya en son yakalanan koşucu olmak.

Bizim bu koşuda bir amacımız daha olacak. Kayıt yaptırarak omur ilik felçlileri için yapılan çalışmalara destek vereceğiz ancak bir de Koruncuk İzmir Urla Köyü için bağış toplayacağız. Hemen hemen 3 yıldır bağış toplayarak koşu yarışlarına katılıyorum. Ben antrenman olsun diye,siz sağlık olsun diye kiminiz ise kendi en iyi derecesini yapmak için benimle koştu.Şimdi ise hedefi büyüttük.Neden mi ? Bağışlarınızın nereye gittiğini görmek istediniz ve bundan daha iyi bir kanıt olamaz herhalde. Korunmaya muhtaç çocuklarımız için bir çocuk köyümüz olacak.Gidip ziyaret edebileceğimiz bir uzaklıkta. Urla’da…

Takım adımız KoRUNcuk 

Haydi sende katıl!

 Kayıt yaptırdıktan sonra aşağıdaki hesaba minimum 20 TL yatırmayı unutma.

TÜRK EKONOMİ BANKASI

TÜRKİYE KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI İZMİR ŞUBESİ

IBAN TR95 0003 2000 0000 0014 4224 99

Hesap No 14422499-TL

Mobis No 9821960

 Açıklama : koRUNcuk 

LEAVE YOUR COMMENT

Sayfayı sevdin mi? O zaman daha sık görüşelim mi :)