Home HAKKINDA

HAKKINDA

Merhaba,

İnternet sayfama hoş geldiniz!

Bireysel  beslenme danışmanı (fitness nutrition advisor) ve kas-iskelet sistemindeki ağrıları ve duruş bozukluklarını gidermek üzere hizalama teknikleri ve egzersizleri uygulayan bir egzersiz danışmanıyım. (corrective exercise specialist). Aynı zamanda Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı  Bölümü’nde yüksek lisans  öğrencisiyim.

2004 senesinde Hindistan ve Tayland’a olan yolculuklarım ile başlayan bir serüvenim var : “yoga”. 11 yıldır yogayı hayatımın bir parçası haline getirdim ve sanırım birçok insanındakendi hayatlarındaki puzzle parçalarını birleştirebilmesi noktasında yogayı hayatlarına dahil etmelerinde minik bir katkım oldu. 2012 yılında başlayan sualtı sporları maceram,2015 yılında lisanslı serbest dalgıç olmam ile bambaşka bir boyut kazandı . Aldığım madalyaların her birinin bir hikayesi vardı ve ben bunları paylaşmayı çok sevdim. Çocuklar ile ilgili projelere ucu değdikçe daha da bir heveslendim.

2013 yılından beri hizmet veren sağlık danışmanlığı şirketimin çatısı altında beslenme danışmanlığına ek olarak 2013-2015 senesi içerisinde çok aktif bir bireysel spor eğitmenliği  deneyimim oldu, 3500 saat kadar. Bu deneyim sporda ve günlük yaşam rutinlerinde kişilerin nasıl sakatlandığına daha yakından tanık olmama, hareket etmek ile beslenmenin asla birbirinden ayrılamayacağına karar vermeme sebep oldu. Daha dengeli ve ihtiyacına göre beslenme ile kas ve iskelet sistemini rahatlatmaya,daha doğru bir duruş (posture) oluşturma hedefine ulaşmak isteyen herkese yardımcı olabilmek için bireysel eğitimler oluşturmaya başladım. Kişilere özel verdiğim eğitimlerimi ve deneyimlerimi 2016 senesinde kurumsal düzeye taşıyınca çok güzel geri bildirimler aldık ve

Bireysel Stresi Kontrol Etme  Teknikleri“,

“İş ve Özel Yaşam Dengesi” ,

Satışta Reddedilme Korkusu“,

Kendini Keşfet Sınırlarını Yok Et! “,

Yöneticiler İçin Sağlıklı Yaşam ve Beslenmenin Sırları“,

Kendini Keşfet Sınırlarını Yok Et! “

Seni Yerim Hayat ”  başlıklı eğitimler ile   kişisel gelişimi desteklemek üzere şirketlere vermeye başladım.

Sizlerle daha da güzel şeyler paylaşmak  ve bu sayfayı açmak istedim. Sayfam sayesinde sizlerle  yaptığım antrenmanlarımı, yemek  tariflerimi, basit uygulamalı yoga ve myoskeletal eğitimlerimi, güncel konulara dair paylaşımlarımı, seyahatlerimi,sponsorlarımı, katıldığım aktiviteleri, yarışları, televizyon ve radyo programlarını , verdiğim eğitimleri  ve aldığım başarıları olabildiğince paylaşmış olacağım.

Sayfam sayesinde size hayattan keyif almanıza ilham verecek bir ortam sunmayı umut ediyorum.

Beni  sayfamın sağ üst köşesindeki sosyal medya hesaplarımdan da  lütfen takip edin .

Sevgiyle Kalın !