Home DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

DK Sağlık Danışmanlığı çatısında 2013 yılından beri İzmir’de bireylere ve kurumlara beslenme danışmanlığı ile kas-iskelet sistemini güçlendirmek üzere egzersiz dizayn etme ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyim.

Didem Kara Bireysel Stresi Yok Etme Aile ve is yasam Dengesi adli egitimi

 

2016yılı itibari ile TÜREV Eğitim Danışmanlık işbirliği ile  kurumlara :

  • Bireysel Stresi Kontrol Etme  Teknikleri
  • İş ve Özel Yaşam Dengesi” , “
  • Satışta Reddedilme Korkusu
  • Kendini Keşfet Sınırlarını Yok Et !
  • Yöneticiler İçin Sağlıklı Yaşam ve Beslenmenin Sırları eğitimlerini kişisel gelişimi desteklemek üzere vermeye başladım.

Didem Kara Kendini Keşfet Sınırlarını Yok Et Eğitimi Billas Lastik İzmir 16 Temmuz 2016

 

Yaşam kalitelerini daha üst seviyelere çıkartmak ve ağrılarını azaltmak amacıyla kişiye özgü  dizayn ettiğim düzenleyici egzersizler ile danışanlarım kas  iskelet sistemi kaynaklı dengesizlikleri ile baş edebilmek için kişisel beden becerileri kazanırlar.  Kas dengesizlikleri kötü hareket etmeye  yol açar. Zayıf kaslar ise hareket ederken yada egzersiz esnasında  yaralanmalara yol açabilir. Düzenleyici egzersizler ile herhangi bir spor düzeyindeki kişide kas dengesizlikleri ve var olan sakatlanmaların etkilerinin hafifletilmesi,kişinin yaşam kalitesinin arttırılması ve ağrılarının azaltılması hedeflenir. Bu eğitimlerimi İzmir’de Alsancak Yoga bünyesinde vermekteyim.

3 Haziran Farmasi A.Ş.İzmir Didem Kara

Beslenme danışmanı olarak,kişilere ve kurumlara ürün paket içeriklerinin nasıl yorumlanması gerektiğini, uygun bir iş yeri menüsünün hangi çalışan grubuna nasıl olması gerektiği,kilo vermenin püf noktaları, kilo yönetimi , kronik hastalıklarımızın beslenmedeki ve psikolojimizdeki  kritik rolü hakkında bilgilendirici eğitimler vermekteyim.Nasıl enerji dengesinin korunacağı, kalori ihtiyaçlarının belirlenmesi, kişilere uygun aktivitelerin neler olduğu ve bu aktivitelere göre beslenmenin nasıl olması gerektiği, metabolizmaya uygun gıda seçeneklerinin sunulduğu ve besin intoleranslarının da göz önünde bulundurulduğu kan değerlerine göre yazılan beslenme menüleri ile kişilerin ideal kilolarında yaşamalarına ve bilinçlenmelerine yardımcı olmaktayım.

REFERANS KURUMLAR

Can Dijital Baskı Hizmetleri

Billas Lastik ve Kauçuk Sanayi A.Ş.

Farmasi