Home DİDEM KARA HABERLER 2017 Türkiye Serbest Dalış Kupası Kaş

2017 Türkiye Serbest Dalış Kupası Kaş

2017 Türkiye Serbest Dalış Kupası Kaş
0
0

8-10 Eylül’de 2017’de Kaş’ta gerçekleşen Türkiye Serbest Dalış Kupası’nda Monopalet-Çift Palet Disiplini’nde Türkiye Üçüncüsü olduğum ve milli takım aday kadrosunda olduğum için mutluyum.

Sinüzit problemi nedeni ile kulağımda yaşadığım problemlerin yarışma boyunca da devam etmesi beni üzse de elimden geleni sağlığımı riske atmadan yaptığım ve 38 metreye çift palet ile indiğim için mutluyum. İkinci gün ki yarışlarda penaltı yesem de benim için sağlıklı ve sorunsuz bir yarışma oldu.

Serbest dalış kendi zorluklarımızı,bize engel olan düşüncelerimizi aşmak ,stresimizi kontrol altına alabilmek için yardımcı bir spor ancak sağlık problemi bizi derinlere dalmamıza engelse tabii ki bu noktada yapabileceklerimiz hep kısıtlı.

1-10 Ekim’de Kaş’ta gerçekleşecek Avrupa Serbest Dalış Şampiyonsı’nda daha rahat dereceler elde edebileceğim bir kamp döneminin beni beklediğini düşünüyorum. Süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyor,emeğinin karşılığını alan tüm sporcu arkadaşlarımı tebrik ederim.

Profesyonel sporun sponsorsuz  ilerlemesinin çok zor olduğunu hepimizin bildiğini ve bu endenle özellikle kadın sporcuları destekleyen tüm sponsorları da tebrik etmek istiyorum.Bu süreçte bana ve ekibime destek olan hizmet sponsorlarımdan  Kaş Lycia Hotel‘e bana eşsiz manzarasında ve konforunda keyifli bir antrenman ile yarışma dönemi sağladığı için , Tunahan Tourism Transport Car Rental‘e  konforlu araçları ve güler yüzlü ekibi ile antrenman ulaşımımı sağladığı için, rahat paletleri ve elbisesi ile dalışlarımın malzeme sponsor olan Deep Divers ekibine de  bir kez daha teşekkür ederim.

 

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sayfayı sevdin mi? O zaman daha sık görüşelim mi :)